پلن ها و تعرفه های هاست لینوکس اختصاصی

اگر سایت پربازدیدی دارید که نیازهای ویژه ای دارد بهترین راه حل شما استفاده از پلن های هاست اختصاصی لینوکس است. بر خلاف پلن های دیگر که همه از سیاست های استفاده ی عادلانه پیروی میکنند، شما در پلن های اختصاصی دقیقا به همان اندازه ای که خودتان انتخاب کرده اید به منابع دسترسی دارید.

برای مشاهده مشخصات پلن، روی نام هر پلن کلیک کنید

سی پی یو

۴ هسته

مقدار رم

۴۰۰۰ مگابایت

فضای SSD

۴ گیگابایت

 

پهنای باند

۴۰۰ گیگابایت

بازدید در لحظه

۵۰ نفر

 
 
۶۰۰۰۰ تومان ماهانه
 

راهنمای انتخاب پلن مناسب :

انتخاب پلن های هاست اختصاصی بر اساس 5 فاکتور صورت میگیرد که در زیر به شرح آنها میپردازیم :

  1. فضای دیسک : با این پارامتر همه به خوبی آشنایی دارید. فضای دیسک مقدار فضایی است که برای میزبانی در اختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید محتویات سایت خود را در آن قرار دهید.
  2. ترافیک ماهانه : ترافیک ماهانه مقدار ترافیکی است که وبسایت شما در طول یک ماه مجاز است آن را مورد استفاده قرار دهد. ترافیک شما در پایان هر بازه ی ماهانه مجددا ریست خواهد شد.
  3. مقدار CPU : این مقدار معین میکند که وبسایت شما مجاز است از چند هسته ی CPU استفاده کند. شما در هر زمان مجاز هستید این مقدار سی پی یو را برای پردازش های سایت خود مورد استفاده قرار دهید.
  4. مقدار RAM : مقدار رم تعیین میکند که وبسایت شما مجاز است چه مقدار از فضای حافظه ی رم سرور را اشغال کند.
  5. بازدید در لحظه : گر اسکریپت شما به زبان PHP نوشته شده باشد، این متغیر تعیین میکند که در هر ثانیه چند نفر میتوانند به طور همزمان در سایت شما حضور داشته باشند. در واقع در هر ثانیه چند نفر میتوانند درخواست بارگذاری سایت شما را ارسال کرده و آن را به نمایش در بیاورند. توجه داشته باشید که این پارامتر با تعداد افراد آنلاین یکسان نبوده و بیانگر درخواست های همزمان برای بارگذاری سایت است.

سایر اطلاعات :

برای مشاهده جزئیات کامل و امکانات پلن های هاست لینوکس اختصاصی روی اینجا کلیک کنید

توجه داشته باشید که این پلن ها نیز همانند سایر پلن های ارائه شده در سایت، فقط جهت فضای میزبانی ارائه میشوند و استفاده از آنها به عنوان هاست دانلود کاملا غیر مجاز میباشد.

هزینه IP و DNS اختصاصی برای سایت شما ۱۲۰۰۰۰ تومان به صورت سالیانه می باشد.

دسترسی آسان به این صفحه لینک کوتاه :
QR Code For:  پلن ها و تعرفه های هاست لینوکس اختصاصی