پلن ها و تعرفه های هاست ویندوز پلسک

پلن ها و تعرفه های هاست ویندوز به شرح زیر هستند. در هر مورد با کلیک بر روی نمایش امکانات میتوانید کلیه ی امکانات و جزئیات پلن ها را مورد مشاهده و بررسی قرار دهید.

در زیر میتوانید پلن دلخواه خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

Simurgh۸۰۰۰۰تومانسالانه

Griffin


۸۰۰۰۰تومانشش ماهه
۱۳۰۰۰۰تومانسالانه

Phoenix


۱۳۰۰۰۰تومانشش ماهه
۲۰۰۰۰۰تومانسالانه

Falcon


۱۶۰۰۰۰تومانشش ماهه
۲۶۰۰۰۰تومانسالانه

Hawk

۴۰۰۰۰تومانماهانه
۲۰۰۰۰۰تومانشش ماهه
۳۳۰۰۰۰تومانسالانه

Tiger

۴۵۰۰۰تومانماهانه
۲۲۰۰۰۰تومانشش ماهه
۴۰۰۰۰۰تومانسالانه

Panther

۵۰۰۰۰تومانماهانه
۲۵۰۰۰۰تومانشش ماهه
۴۵۰۰۰۰تومانسالانه

Lion

۵۵۰۰۰تومانماهانه
۲۷۰۰۰۰تومانشش ماهه
۵۰۰۰۰۰تومانسالانه

آشنایی با برخی از مزایای هاست ویندوز

هاست ویندوز مزایا و امکانات بسیاری دارد، در زیر فقط به شرح برخی از این مزیت ها پرداخته ایم :

سرور های قدرتمند

مفتخریم که با فراهم کردن امکان میزبانی وبسایت شما بر روی سرور های قدرتمند، توانسته ایم قدمی در جهت بهبود سرعت بارگذاری و افزایش امکان دسترسی مخاطبین به سایت شما برداشته باشیم.

کنترل پنل قدرتمند Plesk

سرویس های هاست ویندوز به همراه کنترل پنل بی نظیر و فوق العاده قدرتمند پلسک به کاربران ارائه میشوند. شیرینی استفاده از امکانات کامل این پنل غیر قابل چشم پوشی است.

وب سرور IIS

قدرت و پایداری وب سرور نام آشنای IIS بر کسی پوشیده نیست. در سرویس های میزبانی ویندوز با بهره گیری از این وب سرور سعی بر فراهم کردن بهترین تجربه ی کاربری برای کلیه ی وبمستران داشته ایم.

پشتیبانی ASP و ASP.Net

برنامه نویسان ASP و ASP.Net به سادگی میتوانند بر روی هاست ویندوز مشغول توسعه نرم افزارها و وبسایت های خود شوند. این بهترین انتخاب برای شرکت ها خواهد بود. ورژن های ASP.Net به طور کامل بر روی سرور پوشش داده شده اند.

پشتیبانی MSSQL و MySQL

سرویس های هاست ویندوز محدود به برنامه نویسان ASP نیستند. برای PHP کار ها، MySQL و برای ASP کار ها MSSQL را در نظر گرفته ایم. هر دو گروه برنامه نویسان میتوانند از امکانات سرور به بهترین شکل استفاده کنند.

پشتیبانی از PHP

به طور کلی توصیه میشود که کاربران برای اسکریپت های php حتما از سرویس های لینوکس استفاده کنند اما اگر بر روی هاست ویندوز خود نیاز به php داشته باشید، این امکان هم به بهترین شکل از طرف ونداهاست برای شما فراهم شده است.

دسترسی آسان به این صفحه لینک کوتاه :
QR Code For:  پلن ها و تعرفه های هاست ویندوز پلسک